LECO TIPE-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Setengah Potong SMBB
Sel BifasialTeknologi Modul
Performa Anti-PID Low LID sing Apik banget
Efek Shading Titik Panas sing Luwih Sithik
Output Daya Luwih Dhuwur BOS & LCOE Luwih Endhek
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3 lan OHSMS
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● Tes Uyah/Kabut/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Surya | Mono tipe-N |
| Cacahing Sel | 144 (6x24) |
| Dimensi | 2278 x 1134 x 30mm |
| Bobot | 31,5 kg |
| Kaca Ngarep / Mburi | Kaca semi-tempered dilapisi 2.0mm |
| Pigura | Paduan aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kothak Sambungan | Dirating Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dawane bisa disesuaikan | |
| Konektor | Kompatibel karo Mc4 |
| Tes beban mekanik | Ngarep 5400Pa / Mburi 2400Pa |
| KELAS KEKUATAN | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Daya maksimal (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Tegangan ing daya Maksimum (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Daya Maksimum Saiki (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sel 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20ºC, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G
| Gain Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Daya maksimal (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Daya maksimal (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Daya Maksimum (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Wadhah | 20'GP | Kantor Pusat 40' |
| Potongan saben palet | 36 | 36 |
| Palet saben wadhah | 5 | 20 |
| Potongan saben wadhah | 180 | 720 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nganti +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekring Seri Maksimum | 30A |
| Toleransi Daya | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,29%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,25%/℃ |
| Koefisien Suhu saka Isc | +0,045%/℃ |
Perusahaan Teknologi Surya ALife, Ltd.
Telpon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Gedung 36, Hongqiao Xinyuan, Distrik Chongchuan, Kutha Nantong, China
www.alifesolar.com