LECO TIPE-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Setengah Potong SMBB
Sel BifasialTeknologi Modul
Performa Anti-PID Low LID sing Apik banget
Efek Shading Titik Panas sing Luwih Sithik
Output Daya Luwih Dhuwur BOS & LCOE Luwih Endhek
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3 lan OHSMS
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● Tes Uyah/Kabut/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Surya | Mono tipe-N |
| Cacahing Sel | 156 (6x26) |
| Dimensi | 2465 x 1134 x 33mm |
| Bobot | 34,8 kg |
| Kaca Ngarep / Mburi | Kaca semi-tempered dilapisi 2.0mm |
| Pigura | Paduan aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kothak Sambungan | Dirating Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dawane bisa disesuaikan | |
| Konektor | Kompatibel karo Mc4 |
| Tes beban mekanik | Ngarep 5400Pa / Mburi 2400Pa |
| KELAS KEKUATAN | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Daya maksimal (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Tegangan ing daya Maksimum (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Daya Maksimum Saiki (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20°C, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Daya maksimal (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Daya maksimal (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Daya Maksimum (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Wadhah | Kantor Pusat 40' |
| Potongan saben palet | 34 |
| Palet saben wadhah | 16 |
| Potongan saben wadhah | 544 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nganti +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekring Seri Maksimum | 30A |
| Toleransi Daya | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,29%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,25%/℃ |
| Koefisien Suhu saka Isc | +0,045%/℃ |
Perusahaan Teknologi Surya ALife, Ltd.
Telpon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Gedung 36, Hongqiao Xinyuan, Distrik Chongchuan, Kutha Nantong, China
www.alifesolar.com