LECO TIPE-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Setengah Potong SMBB
Sel BifasialTeknologi Modul
Performa Anti-PID Low LID sing Apik banget
Efek Shading Titik Panas sing Luwih Sithik
Output Daya Luwih Dhuwur BOS & LCOE Luwih Endhek
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3 lan OHSMS
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● Tes Uyah/Kabut/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Surya | Mono tipe-N |
| Cacahing Sel | 132 (6x22) |
| Dimensi | 2384 x 1303 x 35mm |
| Bobot | 38,5 kg |
| Kaca Ngarep / Mburi | Kaca semi-tempered dilapisi 2.0mm |
| Pigura | Paduan aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kothak Sambungan | Dirating Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dawane bisa disesuaikan | |
| Konektor | Kompatibel karo Mc4 |
| Tes beban mekanik | Ngarep 5400Pa / Mburi 2400Pa |
| KELAS KEKUATAN | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Daya maksimal (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Tegangan ing daya Maksimum (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Daya Maksimum Saiki (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20°C, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Daya maksimal (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Daya maksimal (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Daya Maksimum (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Wadhah | Kantor Pusat 40' |
| Potongan saben palet | 32 |
| Palet saben wadhah | 18 |
| Potongan saben wadhah | 576 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nganti +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekring Seri Maksimum | 35A |
| Toleransi Daya | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,30%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,24%/℃ |
| Koefisien Suhu saka Isc | +0,04%/℃ |
Perusahaan Teknologi Surya ALife, Ltd.
Telpon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Gedung 36, Hongqiao Xinyuan, Distrik Chongchuan, Kutha Nantong, China
www.alifesolar.com